O firmie

Wizja

Wizja

Idea budowy marketingowej agencji przyszłości towarzyszyła założycielom firmy MitrumMedia od momentu jej powstania, w 2007 roku. Rozpoczynając działalność przeprowadziliśmy szereg badań potwierdzających skuteczność Marketing Impact i wiemy, że taka forma reklamy wpływa na decyzje zakupowe ponad 80% społeczeństwa.

Skuteczność

Skuteczność

Skupiając swoją uwagę na nowoczesnych sposobach komunikacji z konsumentem przez wiele lat skompletowaliśmy grupę kilkuset tysięcy konsultantów. Współpracują z nami ludzie różniący się wiekiem, statusem społecznym, wykształceniem, wykonywanym zawodem i miejscem zamieszkania. Ich aktywność w różnych dziedzinach życia, pozwala naszym klientom dotrzeć ze swoim przekazem reklamowym do blisko 25 milionowej aktywnej grupy konsumentów.

Efektywność

Efektywność

Innowacyjność naszych działań polega na tym, że cele biznesowe Klienta są zawsze naszymi wyzwaniami. Każdorazowo analizujemy potencjał promowanego biznesu, opracowując długofalowe i wielokanałowe plany działania. Projektując i realizując ustalone kampanie reklamowe na bieżąco reagujemy na zmieniające się otoczenie i sytuacje kryzysowe.

Doświadczenie

Doświadczenie

Dzięki rozbudowanej bazie konsultantów oraz współpracy z gronem ekspertów w dziedzinach socjologii, psychologii społecznej i infobrokeringu, stworzyliśmy pierwszą w Polsce mapę przepływu informacji. Umożliwia to skuteczną promocję usług, produktów i marki jak również, pozwala zbadać reakcję wybranych grup społecznych na wprowadzane na rynek nowości.

Zaufanie

Zaufanie

W relacji z naszymi Klientami stawiamy na partnerstwo, wiedzę i profesjonalizm. Proponowane rozwiązania mają się przyczynić do zapewnienia stałego wzrostu sprzedaży oraz wartości marki. Ciągle podnosząc jakość oferowanych usług oraz budując długotrwałe relacje z klientami staramy się w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby każdego z nich.

Zaufali nam